سلام به همه

اگر با خوندن نوشته خیلی حال نمیکنید اون پایین همه مطلب رو با صدای خودم ضبط کردم و گذاشتم میتونین اونجا گوشش بدین 😀


– سال 92 بود که من شدیدا درگیر گرفتن پروژه های طرحی سایت و سئو بودم. اونموقع اینستاگرام مثل الان خیلی شلوغ و خیلی عرف نبود. از یه بعدی خیلی خوب بود که رقیب زیاد نداشتم مثل الان از یه بعدی هم بد بود که اونقدرا همه گیر نبود مثل الان.

-خلاصه شدیدا در تلاش افزایش فالوور برای صفحه تجاریم بودم که روش “فالوو آنفالو” رو انجام میدادم. اونموقع این آنفالو یاب ها و … نبود که کسی حتی متوجه شه. خلاصه من فالو میکردم و وقتی فالو بک میدادن من آنفالوشون میکردم و میرفتم نفرات جدید رو فالو میکردم. فک کنم بنیانگذار این روش کثیف خودم بودم 🙂

-خیلی کار حوصله سر بری بود 🙁 و من هم که شدیدا اهل میان بر هستم رفتم تو نت و فارسی سرچ کردم ” افزایش رایگان فالوور اینستاگرام ” به یه روش رسیدم که سازکارش اینجوری بود با یه پروفایل فیک یه سری از افراد رو فالو میکردی و سکه جمع میشد و بعدش میتونستی با اون سکه ها فالوور برای پیج اصلیت بخری. این روش رو یکی از سایت ها فارسی گفته بود که خیلی هم آموزش خوبی نداده بود. کلی هم تهدید کرده بود که سوال زیادی تو کامنت نپرسید و …..

-من رفتم بازم گشتم و گشتم و توی سرچ هام به یک سایت به زبان روسی رسیدم و با هزار تا بدبختی و گوگل ترنسلیت و … تونستم ترجمه کنم سایتو که دقیقا همین روش رو انجام داده بود. تستش کردم کار کرد و خیلی هم خوب بود . خلاصه با خودم گفتم بزار یه مطلب آموزشی بنویسم در مورد کار با این سایت و بزارمش توی سایت خودم. این کارو کردمو یه ویدئو(35000 بازدید در آپارات) هم که آخر این مقاله یه تصویر ازش میزارمش ساختم و منتشرش کردم….

 

-یکی دوماه گذشتو مطلبم خیلی بازدید خورد و همه میومدن سوال میپرسیدن و خیلی طرفدار پیدا کرد. تا اینکه یک روز یه نفر ایمیل زد و گفت اون مطلبت رو دیدم و من کارم فروش فالوور هست. میخوام اون کنار مطلبت و تو دل مطلب کار منم تبلیغ کنی ماهی چفدر میشه منم همینجوری پروندم 200 تومن اونم خیلی فوری واریز کردو من تبلیغشو کنار صفحه مطلبم انجام دادم….

-یه ماه گذشت و من دیدم خیلیا که دنبال فالوور رایگان بودن اومدن توی سایت من و چون این روش وقت گیر بود رفته بودن توی سایت ایشون و فالوور خریدن. سر یک ماه باز تماس گرفت و من گفتم دیگه با ماهی 200 نمیشه و خیلی کمه. برو یه پنل بازاریابی بساز من لینک سایتتو میزارم هر کی کلیک کرد رو تبلیغ و اومد از سایتت خرید کرد به من درصد بده. اگرم نمیخوای با همکارات کار میکنم…

 

-اونم فوری قبول کرد و پنل رو سایتش ساخت و از اون به بعد هر کسی روی اون بنر تبلیغ میکرد و میرفت تو سایتشو و خرید میکرد من 20 درصد از مبلغ پرداختی رو بر میداشتم. مبلغی که برای من توی یک سال جمع شد کمی بیشتر از 25 میلیون تومان بود که میشد باهاش یه پژو خرید و البته من به سبک دیگه خرجش کردم…. عکس مبلغم رو پایین همین صفحه میزارم که دقیقا ببنید ساز کار رو…

این داستان من میتونی حاوی چند تا نکته باشه:

 

1-منتظر اتفاق خاص یا حتما ایده تعریف شده یا تکراری نباشید.

2-حتما نباید توی یک روال برید که پول درارید من خودم با قدرتی که برای خودم ایجاد کردم روال بازاریابی رو ساختم و طرف من که خدمات دهنده بود رفت و سایتشو اصلاح کرد.

3-من با این روش لینک بازاریابیمو نه جایی فوروارد میکردم نه به کسی گیر میدادم که حتما کلیک کن یا خرید کن. به نظرم این سبک بازاریابی خیلی بی دردسر تر هست.

4-بهتره همیشه به نیاز های مردم توی اون زمانی که هستن فکر کنید. الان شرایط با سال 93 خیلی فرق داره .

5-همین الانم خیلی از کارای اینجوری میشه انجام داد کل این داستان و مقاله نویسیش 6 ساعت مفید از من وقت نگرفت. کدوم شغل به شما اینطور درآمدی میده؟

6-و توصیه آخر اینه که اینجور پول ها رو بزارید روی هم جمع شه و خرج کنید خورده خوردنشون خیلی نابود کنندس 😉

وویس پایین برای کسایی که خیلی حوصله خوندن  نوشته ها رو ندارن…..

تصویر زیر از پنل من توی اون سایت هست که جمع مبلغ که دریافت کردم پایین سمت چپ هست…

بالا هم ویدئو من در سایت آپارات هست که بیشتر از 35 هزار بار بازدید خورده…

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.