سلام خدمت دوستای عزیزم

     الان حدود 4 ماه و نیم هست که به صورت کاملا رسمی کرونا همراه ماست و بدنمون در مقابل این ویروس کاملا سیستم دفاعیشو منطبق کرده. آمار مبتلا ها باز هم رو به رشد هست اما آمار مرگ و میرش خیلی از اون روزای اول کمتر شده.

     قبلا درمورد مزایای کرونا و قرنطینه نوشتم و خداروشکر شخص من که شدیدا تونستم از اون دوران قرنطینه و توی خونه موندن درس بگیرم و ازش استفاده کنم. جالب ترین بخش این قرنطینه تاثیر گذاری روی استایل زندگی شخصی من بود. حالا که برگشتیم سر کار من تونستم تمرکزمو بیشتر روی مسائلی که دوس داشتم بزارم و این واقعا به نظرم یه پیشرفت هست که بتونی از یه فقدان به عنوان یک پله برای پیشرفت استفاده کنی.

     یکی از کارای مهمی که انجام دادم و تا الان تونستم ازش نتیجه بگیرم کم کردن ساعات کارم با تلفن همراه و حضورم در دنیای مجازی هست که توسط نرم افزار های کنترلی شدیدا مدیریتش کردم و تایمش رو دادم به خوندن کتاب که واقعا تبدیل شده به یکی از لذت بخش ترین کار های روزمره من….

امیدوارم هر چه زودتر این ویروس ضعیف تر بشه تا بتونیم با خیال راحت زندگیمون رو ادامه بدیم البته مطمنم چیزی به قبل بر نمیگرده اما به نظر من توی هر شرایطی میتونیم رشد کنیم.

ممنون ار حضورتون

علی یزدانیان

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.